Bizi Arayın

Fenerbahçe: +90 (216) 411 34 84 Merdivenköy: +90 (216) 385 27 57

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:30 - 20:00

Randevu Al

Randevu Almak İçin Tıklayın !

Estetik Diş Hekimliği

 • null

  Laminate veneer

  Dental estetik görsel olarak ağzınızda sizi rahatsız eden sorunları çözmektedir. Laminate Veneer kötü görünen ön dişleri düzeltmenin hızlı, estetik ve güvenli yoludur.
  Bu yöntem sayesinde; kalıcı lekeler, çarpık, orantısız, aralıklı, küçük veya yapısı bozulmuş dişler estetik cerrahi ile düzeltilebilir.

 • null

  Ips E.Max

  Lityum disilikat, içeriğiyle birlikte yüksek direnç, mükemmel uyum, form ve fonksiyon sunan cam seramiktir.
  E-max denilen çekirdek alt yapı, güçlendirilmiş bir porselen materyal çeşididir. Ön dişlerde metal desteği olmadan ışık yansıtma özellikleri ile mükemmel kron kaplamalar yapılmasına olanak sağlar.
  Tek diş restorasyonlar, ön diş ve küçük azı bölgesindeki köprüler, inlay, onley ve laminate uygulamalarına olanak sağlar.

 • null

  Zirkonyum

  Köprü ve diş kaplama yapımında öncelikli tercih edilen bir element zirkonyumdur. Doğal dişlerle sağladığı uyum sebebiyle diş yaptırmak isteyenler tarafından çok daha fazla talep görmektedir. Oldukça sağlam bir metal olan zirkonyum, üzerine kaplanan porselene de yüksek dayanıklılık kazandırmaktadır.

 • null

  Bleaching

  Dişlerin yüzeylerindeki ya da mine yapısı içerisindeki renk farklılıklarının giderilmesi işlemidir. Bleaching yöntemi diş yüzeyine zarar vermemekle beraber uygulama sonrası belli sürelerde geçici diş hassasiyetlerine sebep olabilirler.
  Bleaching yöntemleri kendi aralarında 2 şekilde uygulanabilir.
  Profesyonel malzemelerle muhakkak diş hekimi tarafından uygulanması gereken, yumuşak dokuyu koruyucu önlemler alınarak kimyasal etkileşim ya da yüksek dalga boylu ışık uygulanmasıyla aktive edilen maddeler kullanılarak yapılan klinik içerisi uygulama yöntemleridir.
  İkincisi ise hastaların evde kendi başlarına uygulayabildikleri, yumuşak dokuya irritan etkisi olmayan düşük derişimli maddelerin kullanılarak dişlerin beyazlatılması işlemidir.
  Bleaching işlemi yapılması uygun vakalarda tek seansta 8 tona kadar renk değişikliği yapmak mümkündür.

 • null

  Seramik dolgular

  Seramik dolgular çürük, kanal tedavisi ya da travma gibi etkenlere bağlı olarak, dişte meydana gelen kaybın, sadece dişin eksik olan bölümlerini tamamlayacak şekilde restore edilen bir dolgu türüdür.
  Dişlerdeki çürüğün temizlendikten sonra meydana gelen boşluğun metal veya diş rengindeki kompozit dolgularla doldurulması yöntemi sıklıkla uygulanmaktadır.

 • null

  Nano Hibrit Kompozit Uygulamaları

  Diğer kompozitlerden farklı olarak nano teknoloji ile üretilen özel kompozitler, üstün bonding teknolojisi birleşerek kalıcı çözümler sunmaktadır. Dişlerinizin form bozuklukları, aralıklı dişlerin kapatılması, renk değişikliklerinin maskelenmesi tek seans ile yapılması da mümkündür.

 • null

  Diş eti estetiği(Pembe estetik)

  İdeal bir gülümseme için en güncel materyaller, en maharetli ellerde şekillense de pembe estetik yoksa tatminkar bir sonuç alınamaz.
  Estetik kriterlere kan pıhtısı, gülme hattınızın dudak kavisi yüz oranlarıyla orantılı bir şekilde tasarlanması ayna karşısında gözünüze hoş gelen bir gülümseme için en önemli diğer kriterdir.

Hemen Randevu Talep Edin!

Alanında uzman hekimlerden en uygun hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşın.